Roland Poomi ja Erik Lepiksoni Rally Estonia rikkusid rehvipurunemised

Andres Pulver
, ajakirjanik
Copy
Roland Poom – Erik Lepikson Rally Estonial.
Roland Poom – Erik Lepikson Rally Estonial. Foto: Raivo Remmelgas

Roland Poom – Erik Lepikson (Ford Fiesta Rally2) alustasid Eesti MM-ralli viimast võistluspäeva WRC3 klassi 17. kohalt.

Päeva alustasid Poom – Lepikson WRC3 klassi 16. ajaga ja parandasid katse-katselt koha võrra tulemust. Lõunapausiks olid nad tõusnud absoluutarvestuses samuti koha võrra ning jätkasid 16. positsioonil. Hommikuste katsete kordustel jätkati tõusvas tempos, kuni ralli viimasel katsel pidi nagu laupäeval taas rehvivahetuse ette võtma. Ralli kokkuvõttes finišeeriti WRC3 klassi 15. kohal.

"Väga sõita kahjuks seekord korralikult ei saanud. Eile läks kohe alguses rehv katki, mis päris motivatsiooni alla ei võtnud, kuid pidime selle ringi turvaliselt lõpuni tulema. Teisel ringil purunes koguni kaks rehvi korraga ja siis oli juba keeruline korralikus tempos jätkata," võttis Poom Rally Estonia kokku.

"Täna hommikul läks autol pooltelg ja auto ujus tänu sellele ülejäänud katsetel päris palju. Viimasel katsel purunes taas rehv. Kahju, et nii palju rehvipurunemisi oli, ja imelik, et need kõik juhtusid kiirete kohtade peal. Olen nüüd sõitnud erinevate autodega. Kuigi õiget pilti Fordist ette ei saanud, on mulle senistest autodest sõita meeldinud kõige rohkem Hyundaiga. Hooaeg jätkub mul nüüd tõenäoliselt Saaremaal. Kas veel sel aastal ka mõne MM-ralli sõidame, selgub lähinädalatel," jätkas Poom.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles