Sisukord
Arvamus
Paberleht

Juhtkiri: õilis tegu üllal eesmärgil

2 min lugemist
Virumaa Teataja. FOTO: Meelis Meilbaum

Virumaa Teataja tänane esikülg räägib läänevirulasest riigikogu liikme Kaido Höövelsoni väga õilsast teost. Ta paneb sügisel müüki hulga isiklikke asju ja kavatseb müügist saadava tuluga toetada Rakveresse plaanitava Pärdi muusikamaja ehitust. Kas pole mitte ilus eeskuju?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sportlased on varemgi oma varustust müünud, et saadud summa hiljem annetada. Sangaril endal ei ole asjadest kahju ja kollektsionääril ei ole kahju ka korralikku raha nende eest välja käia. Sellest kujuneb nii-öelda võit-võit-situatsioon – kõik saavad midagi.

Meenutame siinkohal lugu aastast 2015, mil Ott Tänak oma Ford Fiestaga WRC Mehhiko etapil järve põrutas. Lugu ja video sellest intsidendist kogus nõnda palju populaarsust, et autoosadest said meened. Uks jõudis noore rallisõitja Robert Virvese kätte, kes selle tänavu maha müüs. Pool tulust läks vähiravifondile ja teine pool tema suure unistuse täitmiseks – Rally Estonial osalemiseks. Vahva lugu tegelikult väärtusetust autouksest, mis lõppkokkuvõttes võib aidata päästa elusid ja noorel mehel unistusi täide viia.

12.09.2020 16.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto