Tamsalu korvpallisats küttis vastastele korraliku sauna

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Tagamängija Marcus Neilandil (keskel) oli põhjust tiimi Tamsalu Los Toros / TalTech esmaspäevase mänguga rahul olla. Pallur ise panustas võidu heaks kümme punkti ja neli lauapalli. Foto: Ain Liiva

Läinud neljapäeval Eesti korvpalli karikavõistluste avaringi esimeses mängus rahvaliiga meeskonnaga Alexela / Mediq viiki mänginud Tamsalu Los Toros / TalTech lustis esmaspäeval pealinnas toimunud korduskohtumises kogu hingest ja võitis 108:53.

Tõele au andes pandi seekord jõuvahekorrad paika varakult. Avapoolaja kallutasid tamsalulased enda kasuks 47:28. Enne otsustavat, neljandat veerandaega olid edunumbrid veelgi soliidsemad – 76:43.

Võitjate resultatiivseimad olid lõpuks Georg Allemann 19 ning Raiko Orumaa ja Martin Otto Parve võrdselt 13 punktiga. Tiimi kapten Orumaa hankis 14 platsil veedetud minutiga lisaks üheksa lauapalli ja jagas kaaslastele kolm resultatiivset söötu.