Maanteejooksus jagati meistrimedaleid

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Kelly Nevolihhin näitab ühtmoodi väledaid jalgu nii staadionil kui ka maanteel.
Kelly Nevolihhin näitab ühtmoodi väledaid jalgu nii staadionil kui ka maanteel. Foto: Marko Mumm

Nädalalõpul selgusid Raplas Eesti ja Rakveres Lääne-Viru maakonna meistrid 10 kilomeetri maanteejooksus.

Tänavu staadionijooksude sarjas edukalt eelmise aasta üldvõitu kaitsnud Kelly Nevolihhin jäi talle pisut harjumatul võistlusmaal esimesena medalita, kui jõudis finišisse ajaga 36.41. Kolm paremat olid Liina Luik (34.01), Jekaterina Patjuk (34.03) ja Laura Maasik (35.20). Meestest võidutses uue Eesti rekordiga 29.04 Tiidrek Nurme, Kundast pärit Peep Jalakas tuli 14. kohale ajaga 33.46.

Rakvere rahvajooksu raames peetud Lääne-Viru meistrivõistlustel saavutas sama pikal distantsil kulla meestest Andrus Lein ja naistest Moonika Pilli.