Los Toros alustas meistrivõistlusi seljavõiduga

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Rait Käbin avas Tamsalu meeskonna Los Toros / TalTech peatreenerina Eesti esiliigas hooaja võiduarve. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigas oli lisaks Kadrina Karudele avavoorus võidukas teinegi Lääne-Virumaa meeskond, Tamsalu Los Toros / TalTech, kes alistas reedel G4S Noorteliiga.

Pikka pidu tamsalulased vastastega ei pidanud – esimese veerandaja järel asuti noortekoondislaste vastu juhtima 25:12 ja poolajavaheajaks olid edunumbrid 49:30.

Samas taktis jätkus mäng ka teisel poolajal, sest kolmanda veerandaja lõpuks paisus vahe üle kolmekümne punkti (74:39) ning kohtumise lõpuks seisid tablool numbrid 100:56.