Rapla vastu korvi all hädas olnud Tarvas kaotas

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Hooaja alguses pigem nõrgemate sekka ennustatud Rakvere Tarvas trügib jõuliselt medalimängu. Suuresti on edu taga tagamees Egert Haller (vasakul). Foto: Marianne Loorents

Pühapäeval mänguga tiimi Rapla Avis Utilitas vastu Eesti-Läti korvpalliliiga uue hooaja avanud Rakvere Tarvas pidi koduplatsil vastu võtma kaotuse 81:89.

Tasavägise alguse järel lasid võõrustajad külalised eest teise veerandaja alguses, mil ise visati kaheksa ja vastastel õnnestus skoorida 20 punkti. Seejuures saatsid Tarva mängijad korvirõngast järjest mööda seitse vabaviset. Poolajavaheajaks seisid tablool väljakuperemeeste poolt vaadates numbrid 28:42. Ehkki teisel poolajal kahandati pisut vahet, võtsid võidu lauavõitluses Tarva meestest 14 palli rohkem haaranud raplakad.

“Meie üheks murekohaks olid vabavisked, mille tõttu jäi saamata üksteist punkti. Teise veerandaja andsimegi tegelikult käest kehvalt realiseeritud vabavisete tõttu,” rääkis Rakvere Tarva peatreener Juris Umbraško. “Muus osas, taktikalises plaanis, täitsime ülesanded osaliselt. Mingitel momentidel saime asjadega enam-vähem hakkama, teistel jälle mitte.”