Sisukord
Uudised
Paberleht

Raudteeremont muudab Rakvere reiside sõiduplaani

1 min lugemist
Rakvere liinirongide sõiduplaanis on järgmisel nädalal ajutisi muudatusi. Osal päevadel on vajalik Tapa–Rakvere lõigul kasutada busse. Foto on illustratiivne.  FOTO: Vladislav Musakko

Rakvere liinirongide sõiduplaanis on järgmisel nädalal – 19. oktoobrist 24. oktoobrini – ajutisi muudatusi. Osal päevadel on vajalik Tapa–Rakvere lõigul kasutada busse.

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo rääkis, et remonttööde tegemiseks on vajalik Tapa–Rakvere raudteelõik eeloleval nädalal osaliselt sulgeda, mis tähendab, et mõningatel juhtudel tuleb Rakvere reisidel kasutada bussi.

"Muudatused puudutavad esmaspäeva-, kolmapäeva- ja reedeõhtust Tallinna–Rakvere reisi, kus alates Tapalt tuleb sõitu jätkata bussiga. Teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval on sama vaja teha hommikusel Rakvere–Tallinna reisil, bussiga tuleb siis sõita Rakverest Tapani," ütles Kongo. 

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Seotud lood
13.10.2020 15.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto