Maakonna võrkpalli meistrikarika tõstis pea kohale Tõrremäe

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Tiitlivõistluste kahel otsustaval päeval kaks viiegeimilist matši pidanud ja need võitnud Tõrremäe kaitses eelmisel aastal võidetud meistrikarikat ning ei hoidnud emotsioone vaka all. Foto: Gertrud Alatare

Seitsme meeskonna konkurentsis peetud Lääne-Virumaa meistrivõistlustel võrkpallis saatis sellel aastal edu Tõrremäed, kel õnnestus kaitsta mullust tiitlit.

Meistrikuld ei tulnud Tõrremäele kätte hoopiski mitte kerge vaevaga, sest Tamsalu spordikompleksis pühapäeval toimunud finaalmatšis tuli neil tiimiga RLV Massive paremuse selgitamiseks rassida maksimaalsed viis geimi. Seejuures asetati tulemusega 3:2 lõppenud kohtumisele punkt otsustavas geimis numbritega 17:15. ​

Sama palju pidi Tõrremäe meeskond vaeva nägema ka päev varem mängitud poolfinaalis spordiklubiga Kadrina, keda võideti kaks tundi kestnud matši järel samuti 3:2. RLV Massive kulutas samal ajal Tamsalu Võrkpalliklubi vastu mängides oluliselt vähem energiat ning saatis võõrustajad pronksimängule tulemusega 3:0.