Päts on õppijasõbralik tööandja

Veiki Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Aasta õppijasõbraliku tööandja eripreemia sai Päts OÜ, selle hinged Kaja Hallik ja Heiki Hallik lubasid oma meisterlikkust arendada kõhu kaudu. 
Aasta õppijasõbraliku tööandja eripreemia sai Päts OÜ, selle hinged Kaja Hallik ja Heiki Hallik lubasid oma meisterlikkust arendada kõhu kaudu. Foto: Ain Liiva

Täiskasvanud õppija nädala raames tunnustavad Eesti Tööandjate Keskliit, ETKA Andras ning haridus- ja teadusministeerium aasta kõige õppijasõbralikumaid tööandjaid.

Aasta õppijasõbraliku tööandja eripreemia sai Päts OÜ. Lääne-Virumaal tegutsev pagarikoda on kaasanud tootearendusse kogu oma personali. Ettevõte väärtustab õppimist ja tegeleb aktiivselt töökohapõhise õppe korraldamisega, pakub praktika- ning töövarjuks olemise võimalusi. Lisaks on ettevõte kogukonnas aktiivne kaasarääkija.

Õppijasõbraliku tööandja tunnustamise eesmärk on väärtustada õppimist ja õpetamist nii avalikus, era- kui ka kolmandas sektoris. Tänavu septembris toimunud konkursile esitati 39 kandidaati. Õppijasõbraliku tööandja konkurssi korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, ETKA Andras ning haridus- ja teadusministeerium. Konkurssi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Päts OÜ juhatuse liige Heiki Hallik kiitis koostööd kutse- ja ametikoolidega. "Käime koolidega läbi ja teeme koostööd, eks nemad ka meid sellele preemiale esitasid," ütles Hallik.

Hallik jätkas, et oli üllatunud, kui pagariettevõte innovatiivsete firmade konkurentsis tunnustuse pälvis. "Nüüd katsume kindlasti oma meisterlikkust veelgi arendada, kõhu kaudu!"

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles