Keila andis Tarva väravale korralikku turmtuld

Virumaa Teataja
JK Tarva väravasuul seisnud Georg Mattias Lagusel (paremal) oli taas vilgas tööpäev, mis lõppes kahjuks meeskonna suureskoorilise kaotusega. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B-tasandi 26. voorus kaotas Rakvere JK Tarvas laupäeval koduväljakul Keila Jalgpalliklubi tiimile 1:6 (poolaeg 1:3).

Kohtumise skoor avati nurgalöögijärgses olukorras juba 10. minutil. Kuus minutit hiljem kasvatasid külalised eduseisu kaheväravaliseks.

Ehkki Kennert Libliku tabamus vähendas 20. minutil vahe minimaalseks, õnnestus Keilal lüüa enne poolajapausile minekut kolmaski värav.

Teisel poolajal jätkati sisuliselt sealt, kus töö oli esimesel poolajal pooleli jäänud. Turniiritabelis eelviimasel, üheksandal positsioonil asuvad keilakad lõid mitut noormängijat kasutanud kodumeeskonna väravasse veel kolm palli ja tüürisid lõpuks suureskoorilise 6:1 võiduni.

Tarvas on endiselt tabeli viimane, jäädes eelviimasest maha 20 punktiga.