Paberleht

Tarvas mängis Kalevi vastu maha suure eduseisu

2 min lugemist
Kristaps Gludītise 23 punktist jäi seekord väheks, et aidata Rakvere Tarvas võõrsil võidule Tallinna Kalv / TLÜ vastu. FOTO: Marianne Loorents

Rakvere Tarva korvpallimeeskond ilmselt laupäevast Eesti-Läti korvpalliliiga mängu tiimiga Tallinna Kalev / TLÜ mäletada ei soovi. Kogu kohtumise initsiatiivi hoidnud ja vahepeal paarikümnepunktilises eduseisus olnud rakverlased kaotasid võõrsil lõpuks ühe punktiga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tarvas alustas matši väga energiliselt: esimene veerandaeg kallutati enda kasuks 35:20 ja poolajavaheajaks olid edunumbrid 58:45.

Kolmanda mänguperioodi lõpuks kasvatati eduseisu pisut veel ja nii mindi otsustavale veerandajale vastu külaliste juhtimisel 78:63. Viimasel kümneminutilisel perioodil aga hakkas juhtuma. Ühtäkki ei tabanud Tarva visked, samal ajal kui kalevlastel hakkasid pallid korvi sopsama ning nende enesekindlus aina kasvas.