Tarvas mängis Kalevi vastu maha suure eduseisu

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Kristaps Gludītise 23 punktist jäi seekord väheks, et aidata Rakvere Tarvas võõrsil võidule Tallinna Kalv / TLÜ vastu. Foto: Marianne Loorents

Rakvere Tarva korvpallimeeskond ilmselt laupäevast Eesti-Läti korvpalliliiga mängu tiimiga Tallinna Kalev / TLÜ mäletada ei soovi. Kogu kohtumise initsiatiivi hoidnud ja vahepeal paarikümnepunktilises eduseisus olnud rakverlased kaotasid võõrsil lõpuks ühe punktiga.

Tarvas alustas matši väga energiliselt: esimene veerandaeg kallutati enda kasuks 35:20 ja poolajavaheajaks olid edunumbrid 58:45.

Kolmanda mänguperioodi lõpuks kasvatati eduseisu pisut veel ja nii mindi otsustavale veerandajale vastu külaliste juhtimisel 78:63. Viimasel kümneminutilisel perioodil aga hakkas juhtuma. Ühtäkki ei tabanud Tarva visked, samal ajal kui kalevlastel hakkasid pallid korvi sopsama ning nende enesekindlus aina kasvas.