Meeskondlik pingutus tõi Tarvale hooaja teise võidu

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Sten Saaremäel (palliga) Rapla vastu küll Tarva skooritegijana ei hiilanud, kuid toimetas meeskonna lootsi hinnangul kasulikult teistes rollides. Foto: Marianne Loorents

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas laupäeval mängitud kohtumises alistas Rakvere Tarvas võõrsil tiimi Rapla Avis Utilitas 84:76 ning tõusis turniiritabelis esikaheksasse.

Hooaega nelja kaotusega alustanud rakverlastele oli see teiseks järjestikuseks võiduks, samal ajal kui kaheksa mängu pidanud Rapla maitses alles kolmandat korda kaotusekibedust ning jätkab turniiritabeli viiendal real.

Tarvas kontrollis esimest poolaega, minnes suurele vaheajale 13-punktilises 52:39 eduseisus. Teise poolaja alguses õnnestus väljakuperemeestel vahe tagasi mängida ja korraks paari punktiga juhtimagi minna, kuid otsustavat, neljandat veerandaega alustati siiski külaliste 64:62 vedamisel.