P, 3.12.2023

Miniralli lõunapausi sisustavad krosskardid

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Krosskart pole võõras sõiduvahend ka autoralli maailmameistrile Ott Tänakule, kes on selle “putukaga” osalenud demovõistlustel. Kehalas stardib Tänak siiski WRC-ga ja krosskardid ajavad omi asju.
Krosskart pole võõras sõiduvahend ka autoralli maailmameistrile Ott Tänakule, kes on selle “putukaga” osalenud demovõistlustel. Kehalas stardib Tänak siiski WRC-ga ja krosskardid ajavad omi asju. Foto: Eero Vabamägi

Eeloleval laupäeval Lääne-Virumaal toimuv miniralli koosneb kuuest kiiruskatsest Kehalas ja kolmest Sonda ja Lavi vahelistel teedel sõidetavast lisakatsest. Ajal, mil suured ralliautod on metsa vahel, kihutavad Kehalas ringi kiired ja atraktiivsed krosskardid.

Vähemalt praeguse seisuga lubatakse Kehalasse võistlust vaatama ka publik. Kohal tuleb olla varakult: esimene kiiruskatse algab kell 8.40. Siiski ei pääse pealtvaatajad kõikjale. Ralliautode hooldusala asub samuti Kehalas, kuid seal toimuvat peab jälgima eemalt, sest koroonaviiruse leviku kartuses on hoolduspark publikule suletud.

Kehala minirallile on registreerunud 14 meeskonda – umbes sama palju korraldajad ka prognoosisid. WRC-autosid on kaks: Ott Tänak – Martin Järveoja oma Hyundaiga ja raja peremehed Georg Gross – Raigo Mõlder Ford Fiestaga.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles