Spordisõbrad võivad jõulude eel maiustada korvpalliga

Maski kandnud Rakvere Tarva meeskonna maskoti pilgu all allkirjastasid Eesti korvpalli karikavõistluste finaalturniiri korralduslepingu samuti maskis Rakvere linnapea Triin Varek ja Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. FOTO: Marianne Loorents

Kui ilmaelu koroonaviiruse tõttu lähema kuu aja jooksul päris hukka ei lähe, siis võõrustab Lääne-Viru maakonnakeskus detsembri teises pooles meeste Paf Superkarika ja Eesti korvpalli karikavõistluste finaalturniiri mänge.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kolmandat korda viimasel kümnendil Rakveresse jõudval korvpalli karikavõistluste finaalturniiril selgitatakse võitjad 18.–20. detsembrini kuues noorte võistlusklassis. Samas kroonitakse naiste ja meeste karikavõitja. Vastava kokkuleppe allkirjastasid eile Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi ja linnapea Triin Varek.

Keio Kuhi lausus, et praegu ollakse harjutud olukorraga, et seni, kuni pole uut infot, tuleb elada nende teadmistega, mis on. “Loomulikult oleme kuulanud mõtteid piirangutest ja jälgisin ka viimast valitsuse pressikonverentsi teadmisega, et võibolla tuleb sealt mingisugune piirang. Õnneks seda ei tulnud,” rääkis ta. “Arvan, et see on meie, sealhulgas Rakvere Tarva tubli töö, et [spordivõistluste korraldamisel kehtestatud] piirangutest on kinni peetud. Pealtvaatajad on vastutustundlikud – järgivad ennetusmeetmeid, kannavad maske ja desinfitseerivad käsi. Samamoodi käitudes saame loodetavasti need mängud ära mängida.”

13.11.2020 17.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto