Võrguplatsil lõi korraks ninna kõrbelõhn

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Rakvere võrkpallimehed, keda juhendavad Mehis Täpp (pildil) ja Meelis Järv, püsivad Eesti esiliiga meistrivõistlustel kõrges mängus. Turniiritabelis on nende päralt teine koht. Foto: Ain Liiva

BMF / Rakvere Võrkpalliklubi meeskond teenis nädalalõpu kahest Eesti esiliiga võrkpalli meistrivõistluste mängust turniiritabelisse juurde ühe võidu.

Laupäeval tunnistasid rakverlased kodusaalis esiliiga suveräänse valitseja Tallinna Ülikooli 3:0 paremust. Kolm geimi lõppesid koroonaviiruse leviku suurenemise tõttu publikuta peetud matšis külaliste kasuks 25:21, 25:20 ja 25:22. Võidurajale naasti päev hiljem Viljandimaal, kus löödi esiliiga debütanti Viljandi Võrkpalliklubi 3:1 (19, –16, 15, 17).

Tiitlivõistlusi täisedu, kuue võiduga juhtival ja vastastele sellel hooajal ühe geimi loovutanud Tallinna Ülikoolil on koos 18 punkti. Kahe ja poole aasta jooksul pole pealinlased kaotusekibedust tundnud nüüdseks 55 järjestikuses mängus.