Noored laskjad kandsid hoolt medalisaagi eest

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Laskesportlasele Jaanus Laidusele (vasakul) jagus kiidusõnu ka selle aasta alguses toimunud Lääne-Viru maakonna silmapaistvamate sportlaste tunnustusüritusel, kus teda tunnustas Kaitseliidu Viru maleva poolt spordipealik Sven Hõbemägi. Foto: Ain Liiva

Põlvas korraldatud Eesti B-vanuseklassi meistrivõistlustel laskmises kerkis Lääne-Viru maakonna esindajatest edukaimaks Jaanus Laidus, kes saavutas kuni 16-aastaste noormeeste konkurentsis kolm meistrikulda.

Kahepäevase võistluse esimesel päeval võitis klubi Väike-Maarja LaSK esindav Laidus spordipüstoli ringmärgi harjutuse 281 silmaga. Sama päeva teisel poolel toimunud olümpiakiirlaskmise võistluses oli tema esikohatulemus 262 silma. Teisel võistluspäeval saavutas Jaanus Laidus 362 silmaga kulla õhupüstoli harjutuses.

Teine läänevirulasest medalivõitja oli 14-aastane Kati-Ly Randviir. Ka tema saagiks kujunes kolm medalit, millest üks oli hõbe ja kaks pronksid.