Võsu rannaala uuendus sai valmis

Parkla ehitus oli projekti üks olulisemaid osasid. Uue parkla valmimine peaks aitama lahendada ka igasuvist parkimismuret Võsul. FOTO: Ain Liiva/As Postimees Grupp

Hiljuti lõppes hiliskevadel pihta hakanud Võsu rannaala uuendamine. Haljala vallavanema sõnul oli suurimaks katsumuseks ehituse juures dušikabiinidesse sooja vee saamine.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sel aastal Võsul tehtud mahukad renoveerimistööd jõudsid viimaks lõpule. Randa said uued riietuskabiinid, ehitati dušikabiinid, rajati mänguväljak, välijõusaal, korvpalliväljak, purskkaev ja palju muud, mis alale värske ilme annavad.

Vallavanem Ivar Lillebergi sõnul osutus projekti kõige keerulisemaks osaks dušikabiinidesse sooja vee saamine. "Esialgne lahendus on meil välja mõeldud, aga eks järgmine hooaeg võib meile veel murekohad kätte näidata," kõneles vallavanem. Samuti oli probleeme korvpalliväljakuga, mis valede joonte tõttu esialgu üsna veidra väljanägemisega oli. "Korvpalliliidu soovitusel vahetasime rõngad ja korvilauad ka ära. Need on nüüd professionaalide tasemel, mis võimaldab rannas tulevikus ka korvpallivõistlusi pidada," rääkis Lilleberg.

27.11.2020 01.12.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto