R, 24.03.2023

Kuula: Kõrsikud ja räpiduo avaldasid vägeva kantriloo

Anu Viita-Neuhaus
Kuula: Kõrsikud ja räpiduo avaldasid vägeva kantriloo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Clicherik & Mäx koos bändiga Kõrsikud ilmutasid kantriversiooni loost "Maakas”. Kõrsikud (vasakult) Andrus Albrecht, Alari Piispea ja Jaan Pehk.
Clicherik & Mäx koos bändiga Kõrsikud ilmutasid kantriversiooni loost "Maakas”. Kõrsikud (vasakult) Andrus Albrecht, Alari Piispea ja Jaan Pehk. Foto: Kristjan Teedema

Clicherik & Mäx koos bändiga Kõrsikud ilmutasid kantriversiooni loost "Maakas”.

Muusikaplaneet kirjutab, et kogu lugu saab alguse sellest, et augustis ilmus Clicheriku & Mäxi ning gameboy tetrise ühine bänger "Maakas".

Mäx rääkis, et neil tekkis mõte, et võiks kuulajatele pakkuda ka mingit muud sorti "Maakat", mida keegi oodata ei oskaks. "Mõtlesin, et küll oleks naljakas ja samas väga huvitav, kui seda teeks pisut vanemad, kuid väga-väga sarnase välimuse ja olekuga kollektiiv nimega Kõrsikud. Kuna Kõrsikutel on alati olnud väike folktoon juures, siis sai mõte teha teoks "Maakast" kantriversioon. Istusime Berdiga veel üks päev stutis ja arutasime Kõrsikutega läbi videokõne, et kuidas ja mida võiks teha – see oli üks väga muhe koostöö," lausus Mäx.

Kõrsikute jaoks tuli antud pakkumine samuti positiivse üllatusena. "Oleme alati maailma asjade vastu huvi tundnud ja seega väga uudishimulikud. Kuna laulu “Maakas” puhul me paljudest sõnadest ja tähendustest aru ei saanud, tundus hea mõte nooremate muusikutega üks tore koostöö teha. Ikka selleks targemaks saada ja võimalusel neilegi omi kogemusi jagada," rääkisid ansambel Kõrsikud liikmed. 

Ansamblisse Kõrsikud kuuluvad Bonzo (Andrus Albrecht), Päss (Alari Piispea) ja Pehk (Jaan Pehk aka Orelipoiss).

<

Märksõnad
Tagasi üles