Los Toros parandas esiliigas tabeliseisu

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Tiimi Tamsalu Los Toros/TalTech üks kogenumaid lülisid on 28-aastane Raiko Orumaa (palliga). Foto: Ain Liiva

Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistlustel järjest neli kaotust saanud ja turniiritabeli lõpuosasse vajunud Tamsalu Los Toros/TalTech lõpetas nukra seeria, alistades põhiturniiri 8. voorus Tartus sealse meeskonna Eesti Maaülikool/Skarcon 90:83.

Edule laoti korralik alus esimesel poolajal: avaveerandaeg võideti koguni 35:16 ja poolajapausile mindi külaliste juhtimisel 60:34. Enne otsustavat, neljandat veerandaega oli Los Toros ees 73:59.

Ralf Küttis viskas võitjate kasuks 25 punkti ja sooritas seitse vaheltlõiget. Karl Andres Matute Perner lisas 14 punkti ja seitse lauapalli, Norman Käbin 13 punkti ja kaheksa korviga lõppenud söötu. Vastaste ridades kerkis resultatiivseimaks Jan Samuel Vogelainen, kes panustas oma tiimi heaks 25 punkti ja üheksa lauapalli. Kahest maaülikooli rivistuses kaasa teinud Rakvere päritolu pallurist viskas Martin Laandu kuus ja Dmitri Savtsov kaks punkti.