Tarvas tunnistas TalTechi nappi paremust

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Eric Schmalz (vasakul), kes kuulub ka esiliigas võistleva Tamsalu Los Toros / TalTechi tiimi, kerkis võidumängus Tarvaga pealinlaste üheks edukamaks skooritegijaks. Pildil takistab teda Tarva korvialune jõud Riley Hayes. Foto: Catherine Kõrtsmik/TalTech Basketball

Rakvere Tarva meeskond jätkas Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri kolmapäeval Tallinnas, kus kohtuti TalTechiga. Võrdsete võimalustega mängu resultaat rakverlastele rõõmu ei pakkunud, sest vastu võeti 71:73 kaotus.

Eelmises voorus nelja punktiga Pärnu Sadama tiimile alla jäänud Tarvas juhtis pealinna klubi vastu esimese poolaja järel 41:38. Kolmanda veerandaja lõppedes jäädi seevastu tagaajaja rolli 53:57.

Otsustaval, neljandal mänguperioodil oli mõlemal meeskonnal võimalik kohtumine enda kasuks kallutada, kuid pikema kõrre tõmbas lõpuks TalTech, kelle võidukorvi viskas Tanel Sokk. Rakverlastest avanes võimalus mängu päästa veel Kristaps Gludītisel, kuid lätlase umbes sekund enne lõpusireeni teele saadetud kaugvise ei jõudnud sihile.