Mitmele jokrile toetuvad Härjad on võidulainel

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Ambitsioonikatest noortest mängijatest koosnev Tamsalu Los Toros / TalTech saab kasutada koostöö raames meistriliiga tiimi TalTech pallureid, kellele põhisatsis tihti rohkeid mänguminuteid ei pruugi jaguda. Foto: SK Los Toros

Viimases kolmes mängus eri liidrite eestvedamisel võidupunkte noppinud korvpallimeeskond Tamsalu Los Toros / TalTech muukis Eesti esiliiga meistrivõistlustel lõpuks lahti võidukoodi.

Hooaja eel soosikute hulka arvatud, kuid praegu turniiritabeli teise poolde kuuluva tiimi Eesti Maaülikool / Skarcon alistamise järel löödi kuue päeva jooksul veel kahte vastast: läinud reedel saadi magus 84:70 (45:43) võit KA Tallinna Kalev / TLÜ üle ning üleeile alistati tabeli viimane, kaheteistkümnes, SK Nord Aid / Cramo 85:57 (39:38).

Mõlema matši statistilisse protokolli süvenedes näeb, et edu aluseks oli korralik teise poolaja algus. Kaleviga kallutati kolmas veerandaeg enda kasuks 13 ja Cramo vastu võideti sama periood 19 punktiga. Resultatiivseimaks kerkis esimeses mängus Raiko Orumaa (20 punkti) ning teises Janar Aniste (21 punkti).