TalTechil õnnestus jälle Tarvas üle mängida

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Kristaps Gludītis (ees) kannab Rakvere Tarva meeskonnas liidri rasket koormat.
Kristaps Gludītis (ees) kannab Rakvere Tarva meeskonnas liidri rasket koormat. Foto: Ain Liiva

Paf Eesti-Läti korvpalli ühisliigas TalTechi võõrustanud Rakvere Tarvas tunnistas reedel kodusaalis pealinna meeskonna 79:70 paremust, kirjutab Tarva Facebooki leht.

Tasavägiselt kulgenud matši esimese veerandaja järel juhtisid külalised 23:21 ja ka poolajavaheajale mindi nende 43:37 eduseisul. Otsustavat, neljandat perioodi alustati TalTechi eestvedamisel 56:48.

Üleplatsimehena viskas Kristaps Gludītis rakverlaste kasuks 24 punkti. Kahekohalise saagi said lisaks Devin Lee Harris 12 (5 resultatiivset söötu) ja Sten Saaremäel 10 punktiga. Tiimi edukaim lauavõitleja oli 14 palli hankinud Riley Hayes.

Vastastele tõid Indrek Kajupank 20, Erik Keedus 16 ja Tanel Sokk 15 punkti.

Kolmest sellel hooajal peetud omavahelisest vastasseisust on Rakvere Tarvas võitnud esimese ja TalTech kaks järgmist.

Turniiritabeli nõndanimetatud Eesti alagrupis vahetati omavahel positsioonid: tehnikatudengid tõusid viie võidu ja kaheksa kaotusega viiendaks ning Tarvas langes nelja võidu ja seitsme kaotusega kuuendaks.

Kolmapäeval, 16. detsembril võtab Tarvas kodusaalis vastu tiimi Tartu Ülikool Maks & Moorits. Õhtul kell 19 algav kohtumine on publikule suletud, kuid mängust saab vaadata veebiülekannet Delfi TV vahendusel.