R, 9.12.2022

Värske riigikogu liige Marko Torm jagas oma koroonatesti tegemise kogemust

Piret Saul-Gorodilov
Värske riigikogu liige Marko Torm jagas oma koroonatesti tegemise kogemust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Taavi Rõivase asendusliige Marko Torm annab riigikogu istungi alguses ametivande.
Taavi Rõivase asendusliige Marko Torm annab riigikogu istungi alguses ametivande. Foto: Madis Veltman

Marko Tormi testitulemus osutus õnneks negatiivseks, kuid ta kirjeldas oma kogemust sotsiaalmeedias.  

Värske riigikogu liikme heasoovlik pöördumine Facebooki kontol: "Head sõbrad. Annan teada, et olin kolm päeva kerges palavikus ja pidasin õigeks teha COVID-19 tunnuste kontrollimiseks testi. Rakvere Haiglale kuuluvas polikliiniku majas oli ülimalt professionaalne teenindus Synlabi spetsialistide poolt. Testimised hakkavad peale tavapärast tööaja lõppu, st alates 17.00. Kõik toimis kui kellavärk, iga testitava kohta 5 min.

Protseduur ise ei olnud valus, kuigi võttis mind köhatama ja pisarad tulid silmist. Kokkuvõttes olin seda hirmsamaks pidanud. Lahkusin, soovisin ukse taga olevatele tervist ja täna sain digiloost teada, et tulemus oli negatiivne.

Minu pöördumise mõte on julgustada teid haigustunnuste puhul end kindlasti kontrollima. Uskuge, see haigus on olemas ja see on eluohtlik. Kui mitte tervele inimesele, siis meid ümbritsevatele lähedastele. Haigus liigub ringi nii Rakveres, Kundas, Tapal, V-Maarjas kui Kadrinas. Selles võib kindel olla. Kui oleme koos vastutustundlikud ja hoidume kogunemistest, siis on lootust, et kõik plaanilist haiglaravi vajavad inimesed seda jätkuvalt ka saavad.

Testimisele pääsemiseks pöördu oma perearsti poole. Peale saatekirja määratakse sulle konkreetne aeg. Pidage vastu, sõbrad! Toetame neid, kes on haiged ja väldime nakatumisele hoo andmist."

Märksõnad
Tagasi üles