T, 3.10.2023

Täna on sotsiaaltöö päev – jagub nii tunnustust kui ka üllatusi

Facebook
Comments
Märtsikuu kolmas teisipäev on rahvusvaheline sotsiaaltöö päev. Selle päeva hommikul üllatas VIROLi delegatsioon neid, kes pälvisid 2020. aasta sotsiaaltöö tegija, teo või toetaja tiitli.
Märtsikuu kolmas teisipäev on rahvusvaheline sotsiaaltöö päev. Selle päeva hommikul üllatas VIROLi delegatsioon neid, kes pälvisid 2020. aasta sotsiaaltöö tegija, teo või toetaja tiitli. Foto: Ain Liiva

Märtsikuu kolmas teisipäev on rahvusvaheline sotsiaaltöö päev. Täna hommikul üllatas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu delegatsioon tööpostil neid, kes VIROL-i ja Tallinna tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi ühise konkursi käigus tunnistati mullu Lääne-Virumaal sotsiaalvaldkonnas tublimateks oma töö või teo poolest.

"Selline tunnustus on väga erandlik ja läks väga südamesse," rääkis Oleg Gross, kes sai sotsiaalvaldkonna toetaja tiitli, kuna 2020. aasta kevadel, kui riigis valitses eriolukord, otsustas ettevõtja annetada Lääne-Virumaa elanikele omavalitsuste kaudu maske.

Suurettevõtja tunnistas, et Rakvere vallavanema Maido Nõlvaku emotsionaalset kõnet kuulates tulid lausa külmavärinad peale. "Palju pidulikum tunne kui presidendilt teenetemärki vastu võttes, sest see tuli mulle nii ootamatult, muud tänamised on olnud ette teada," kõneles Oleg Gross. "Kohalike inimestena püüame kõik üksteist aidata, on tunda, et siin ei ole poliitikat ega ärategemist. Tõesti, väga soe tunne!"

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles