Öised miinuskraadid võivad teedele tuua kiilasjää

BNS
Copy
Lähipäevil miinuskraadidest veel lahti ei saa.
Lähipäevil miinuskraadidest veel lahti ei saa. Foto: Timo Arbeiter

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevadel päeviti tulemas küll plusskraadid, kuid öösiti peab jätkuvalt kohati arvestama ka miinuskraadidega.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 3–8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 2–6 kraadi. Päeval on pilves ilm ja mitmel pool sajab vihma. Pärastlõunal alates Loode-Eestist pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul, pärastlõunal lääne- ja loodetuul 3–9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 5–10 kraadi. 

Neljapäeva öö hakul on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, pärast keskööd pilvisus tiheneb. Lääne- ja Lõuna-Eestis sajab kohati vihma ja lörtsi. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2–8, enne keskööd põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –3 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Lääne- ja Lõuna-Eestis sajab kohati vihma ja lörtsi. Õhtul pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub valdavalt loodetuul 2–8 m/s. Sooja on 3–8 kraadi. 

Reede öö hakul on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Pärast keskööd pilvisus tiheneb, kohati sajab lörtsi ja lund. Puhub loode- ja läänetuul 1–7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –3 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, hommikul ka lund. Puhub loode- ja läänetuul 4–9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 1–6 kraadi. 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles