T, 30.05.2023

Sven Neudorf pälvis Rutja laskepaiga rajamise eest tunnustuse

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments 1
Kaitseliidu kuldmünt.
Kaitseliidu kuldmünt. Foto: Kaitseliit

Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi andis laupäeval Tallinnas ja Tartus kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele aasta teo tunnustuseks üle hinnalise kingituse, milleks on Kaitseliidu kuldmünt. Tunnustuse pälvis ka Sven Neudorf Viru malevast. 

"Kaitseliit on vabatahtlike organisatsioon ning kõik sellesse panustajad on tunnustust väärt," lausus Ühtegi. "Ja ometigi on nende tublide meeste ja naiste ning noorte seas neid, kes panustavad teistest enam. Kuigi meil on olemas eriliste inimeste tunnustamise formaat aasta kaitseliitlase, naiskodukaitsja, noortejuhi, kodutütre või noorkotka näol, on sellest kujunenud pigem tunnustus elutöö eest. Seetõttu otsustasimegi eraldi meeles pidama hakata neid vabatahtlikke, kes just konkreetse aasta jooksul on omal initsiatiivil panustanud organisatsiooni arengusse sedavõrd, et nende tegu on kaaslased hinnanud tunnustuse vääriliseks."

Sel aastal pärjati seitse kaitseliitlast ja naiskodukaitsjat. Sven Neudorf Viru malevast pälvis autasu Rutja laskeväljale laskepaiga rajamise eest.

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles