Nelja päeva jooksul saab virtuaalselt teadmisi tööst ja karjäärist

Tartu ülikooli ajuteadlane Jaan Aru räägib karjääriseminaril sellest, kuidas leida üles oma parim potentsiaal. FOTO: Eero Vabamägi

Tänasest reedeni korraldab töötukassa töö- ja karjäärimessi, kus on võimalus tutvuda nii tööpakkumistega, käia seminaridel, osaleda töötubades kui ka treenida end töövestluseks.

"Võrreldes eelmise aastaga oleme virtuaalselt kontseptsiooni väga palju edasi arendanud. Näiteks oleme kasvatanud individuaalnõustamist ning töötubade arvu," räägib töötukassa teenustejuht Livia Laas.

Uueks tõmbenumbriks on näiteks töövestluse simulatsioon, kuhu saab aja broneerida ning vestlust harjutada – vestlusel osalevad karjäärinõustajad ja ka mõned tööandjad.

Tuntumatest tööandjatest on messil esindatud PPA, IKEA, Selver ja ka IRONMANi maratonide korraldaja.

Karjääriseminari esitlused toimuvad kolmel päeval. Esimene seminaripäev on tööandjatele suunatud ning seda juhib Kärt Kinnas. Teistel päeval toimetavad seminaridega Urmas Vaino ning Hannes Hermaküla. "Tulemas on palju põnevaid esinejaid, näiteks Tartu ülikooli ajuteadlane Jaan Aru, kes räägib, kuidas leida üles oma parim potentsiaal. IT-valdkonnast annab aga näiteks ülevaate Karin Künnapas Jõhvi tehnoloogiakoolist ning Bolti kaasasutaja Martin Villig. Seminare leidub ka tööandjatele, kes saavad kuulata näiteks tööõigusele keskenduvaid seminare või rohepöördest rääkivaid paneeldiskussioone," loetles Livia Laas.

Messid, millel osalemine on tasuta, toimuvad aadressil http://www.toomess.ee.

27.04.2021 29.04.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto