K, 4.10.2023

EOK premeerib Euroopa meistrit Epp Mäed 15 000 euroga

Katrin Uuspõld
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Eesti olümpiakomitee esimees Urmas Sõõrumaa võttis EM-il naiste raskekaalus kulla võitnud Epp Mäe vastu Tallinna lennujaamas päev pärast võitu. EOK määras Mäele ka preemia.
Eesti olümpiakomitee esimees Urmas Sõõrumaa võttis EM-il naiste raskekaalus kulla võitnud Epp Mäe vastu Tallinna lennujaamas päev pärast võitu. EOK määras Mäele ka preemia. Foto: Sander Ilvest

Eesti Olümpiakomitee premeerib Poolas Varssavis maadluse Euroopa meistrivõistlustel naistemaadluses kuldmedali võitnud Epp Mäed 15 000 euroga ning tema treenereid Ahto Raskat ja Maksim Molonovit kokku 7500 euroga.

Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa avaldas Mäele südamlikku tänu. "Eestimaalastele raskel ajal näitasid sa oma töökuse ja usinusega, et kõik on võimalik. Kes teeb, see jõuab! Olümpiaaastal on see saavutus veel magusam," kiitis Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt EOK täitevkomitee kinnitatud korrale. Selle kohaselt on olümpiaaladel täiskasvanute Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali võitmise korral sportlase preemia suurus 15 000 eurot. Medalivõitjate treenerite preemia on pool sportlasele makstavast summast. Väljamaksmisele kuuluvad preemiarahad eraldab EOK taotlusel kultuuriministeerium.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles