ViKe uhked tulemused murdmaajooksus

Kärt Devaney
Võidukas Kelly Nevolihhin pühendas kuldse medali emale.
Võidukas Kelly Nevolihhin pühendas kuldse medali emale. Foto: Kergejõustikuklubi Vike

Laupäeval selgusid Järvakandis Eesti meistrid murdmaajooksus. Kõikides vanuseklassides peetavatel murdmaajooksu meistrivõistlustel asus eri distantsidel võistlustulle suur osa Eesti esinumbritest.

Murdmaajooksu meistrivõistlustelt võttis Rakvere kergejõustikuklubi ViKe suisa kolm medalit: naiste 4 kilomeetri pikkusel distantsil sai kuldmedali kaela Kelly Nevolihhin, tüdrukute U16 klassis 1,5 kilomeetri distantsil saavutas kolmanda koha Etriin Etverk ja meeste U20 klassis 3 kilomeetri distantsil pälvis pronksmedali Ragnar Rooba. Lisaks saavutas vikelane Taavi Kilki meeste 4-kilomeetrisel distantsil kuuenda koha ja Rasmus Floren platseerus poiste U18 klassis 3 kilomeetri distantsil 18. kohale.

Naiste 4 kilomeetri distantsil peafavoriidina stardijoonele asunud Kelly Nevolihhinile pakkusid peamist konkurentsi individuaalsportlane Liis-Grete Arro, Sparta jooksja Pille Hinn ning Treeningpartneri esindajad Bret Schär ja Olga Andrejeva.