COVID-19 osakonna töötajatele korraldati tänumatk

Priit Adler Puhta Vee Teemapargist viis laupäeval Rakvere haigla COVID-19 osakonna töötajad Äntu järvede äärde matkale. FOTO: Ain Liiva / Virumaa Teataja

Priit Adler, kes muu hulgas tegutseb puhta vee teemapargis ja MTÜ-s Ökokratt, otsustas tänada Rakvere haigla COVID-19 osakonna töötajaid sellega, et viis nad laupäeval Äntu järvede äärde matkale – pealegi on esmaspäeval kaitsealade päev. Rakvere haigla COVID-19 osakond on ligi nädalapäevad ametlikult suletud olnud ning seal inimeste elude eest võidelnud tunnevad pingelangust.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Matka käigus jagas Adler tarkuseteri nii allikate tekkimisest kui ka plastpudeli looduses lagunemisest, sekka legende sellest, kuidas Äntu järvedesse põhjasõja ajal varandus tekkis või mil moel teises maailmasõjas sakslaste tank Kuningtiiger uppus.

Retkejuhil kaasas olnud väikesed mikroskoobid ja pikksilmad, mida saab mobiiltelefoni kaamerale kinnitada, tekitasid kogu seltskonnas elevust ja panid innukalt uurima. "See aitab looduse vastu huvi tekitada, nii saavad kõigist loodusuurijad," lausus Adler.

22.05.2021 26.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto