P, 7.08.2022

COVID-19 osakonna töötajatele korraldati tänumatk

COVID-19 osakonna töötajatele korraldati tänumatk
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Priit Adler Puhta Vee Teemapargist viis laupäeval Rakvere haigla COVID-19 osakonna töötajad Äntu järvede äärde matkale.
Priit Adler Puhta Vee Teemapargist viis laupäeval Rakvere haigla COVID-19 osakonna töötajad Äntu järvede äärde matkale. Foto: Ain Liiva / Virumaa Teataja

Priit Adler, kes muu hulgas tegutseb puhta vee teemapargis ja MTÜ-s Ökokratt, otsustas tänada Rakvere haigla COVID-19 osakonna töötajaid sellega, et viis nad laupäeval Äntu järvede äärde matkale – pealegi on esmaspäeval kaitsealade päev. Rakvere haigla COVID-19 osakond on ligi nädalapäevad ametlikult suletud olnud ning seal inimeste elude eest võidelnud tunnevad pingelangust.

Matka käigus jagas Adler tarkuseteri nii allikate tekkimisest kui ka plastpudeli looduses lagunemisest, sekka legende sellest, kuidas Äntu järvedesse põhjasõja ajal varandus tekkis või mil moel teises maailmasõjas sakslaste tank Kuningtiiger uppus.

Retkejuhil kaasas olnud väikesed mikroskoobid ja pikksilmad, mida saab mobiiltelefoni kaamerale kinnitada, tekitasid kogu seltskonnas elevust ja panid innukalt uurima. "See aitab looduse vastu huvi tekitada, nii saavad kõigist loodusuurijad," lausus Adler.

Märksõnad
Tagasi üles