Vallimäel toimub linnapäevade ajal Suvesaundi erikontsert

Mart Rauba
, ajakirjanik
Copy
Vallimäe vabaõhukeskuse pealaval toimub linnapäevade ajal Suvesaundi erikontsert.
Vallimäe vabaõhukeskuse pealaval toimub linnapäevade ajal Suvesaundi erikontsert. Foto: Marianne Loorents

Virumaa Suvesaundi konkurss saab lõpunoodi laupäeval, kui Rakveres Art Café hoovis jagatakse tiitleid ja auhindu. Enne seda toimub aga Vallimäel Suvesaundi erikontserti, kus astuvad üles täpselt pooled konkursil osalenud artistid.

Linnapäevade programmi kuuluv kahetunnine kontsert algab Rakvere Vallimäe vabaõhukeskuse pealaval kell 16. Korraldajate sõnul on tegu tempoka ja vaheldusrikka kontserdiga, mis kedagi külmaks ei tohiks jätta.

"Artistid esitavad oma võistlusloo, mõni lisaks veel midagi muud oma repertuaarist. Kui vaatajale tundub ühel hetkel, et talle lavalt kostev ei meeldi, ei pea kurvastama, sest kohe-kohe tuleb järgmine," rääkis konkursi eestvedaja, Virumaa Teataja ajakirjanik Mart Rauba.

Kahetunnisel kontserdil esinevad J-SIN, Peeter Selis-Thomson, Ra Kurss & Josh Jay, Kermo Aart, Onkel Jonkel, R.V & KLAUZ, Kain, Culpas & Anni & Sixten, Retronid & Eesti Gun & Liisa.

Vallimäel üles astuvate artistide nimekiri ei peegelda samas kuidagi konkursi lõpptulemust, mis jääb saladuseks kuni auhinnagalal võitjate väljahõikamiseni. Rauba sõnul anti esinemisvõimalus kõigile konkursil osalenud artistidele ning paljud välistasid sellel päeval ja kellaajal esinemise kohe. "Täname juba praegu kõiki neid, kes kuumal suvepäeval vallika lava veel kuumemaks kütavad, tuleb kindlasti meeleolukas kontsert," lisas Rauba.

Kontserti juhivad Mart Rauba ja Virumaa Teataja tegevtoimetaja Veiki Ojaperv.

Tagasi üles