Lääne-Virumaa parimad ainetundjad seati ausärasse

Elise-Helene Pohlat tõsteti muu hulgas esile riigi presidendilt tunnustuse pälvinud ajaloo uurimistöö eest. FOTO: Ain Liiva

Neljapäeval tunnustas Lääne-Viru Omavalitsuste Liit Rakvere Vallimäe vabaõhukeskuses käesoleva ja läinud õppeaasta tublimaid õppureid, kes olid esindanud maakonda üleriigilistel aineolümpiaadidel. Samuti pälvisid tunnustuse õpilased, kelle koostatud uurimistöid oli riiklikult märgatud ning kelle osalemine näiteks kaasuskonkurssidel või teaduskoolis oli olnud silmapaistev.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kadrina keskkooli õpilane Elise-Helene Pohla oli tunnustusüritusele palutud säravate tulemuste eest kahe õppeaine, kunstiõpetuse ja ajaloo olümpiaadi ning ajaloo uurimistöö eest. Viimane pälvis riigi presidendi möödunud aastal välja kuulutatud konkursil “Aken külast maailma” auväärt kolmanda koha ning eesti rahva muuseumi ja Regio eripreemia.

Saadud tunnustustest kõige südamelähedasemaiks ning temas endaski enim uhkust tekitavaiks peab neiu just uurimistöö õnnestumisega kaasnenuid, seda seetõttu, et ta oli koostanud uurimuse koos kaasõpilase Brit Katriin Murumägiga.

11.06.2021 15.06.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto