Linnuriik jäi pärast ajaleheartiklit linnaosavanemata

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Aare Raam võitles Ööbiku tänava liikluskorralduse muutmise vastu ja sai “isetegevuse” eest linnaosavanemaametist priiks.
Aare Raam võitles Ööbiku tänava liikluskorralduse muutmise vastu ja sai “isetegevuse” eest linnaosavanemaametist priiks. Foto: Marianne Loorents

Pärast Virumaa Teatajas ilmunud artiklit, kus oli juttu Linnuriigi nüüd juba endise linnaosavanema Aare Raami vaidlusest linnaga Ööbiku tänava liikluskorralduse üle, kutsus Rakvere Majaomanike Selts ta ametist tagasi.

Raam kahtlustab, et majaomanike seltsi survestas selleks linnavalitsus. Abilinnapea Kert Karus, kes oli Virumaa Teataja artiklis Raami oponendiks, nimetab sellist oletust alusetuks. Majaomanike seltsi esimees Karl Mäesepp teemat pikalt kommenteerida ei soovi, kuid ütleb, et Raami tegevus ei läinud kokku seltsi põhimõtetega.

Mittetulundusühing Rakvere Majaomanike Selts on tegutsenud ligemale 25 aastat. Muu hulgas nimetab selts ametisse Rakvere linnaosavanemad, keda peaks kokku olema 19, kuid mõned kohad on täitmata. Alates juuni algusest puudub vanem ka Linnuriigi linnaosal.

Tagasi üles