Pariisis käib inimjaht

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
“Suvitusromaanis” jääb seitsmest tegelasest lõpuks ellu üks. Rainer Elhi (keskel) ja Tarvo Sõmer (püssiga) sõidutavad kaadriväliselt Elar Vahterit, keda nad stsenaariumi põhjal tegelikult taga ajavad. Ajaloo tarbeks teeb neist pilti produtsent Helen Solovjev.
“Suvitusromaanis” jääb seitsmest tegelasest lõpuks ellu üks. Rainer Elhi (keskel) ja Tarvo Sõmer (püssiga) sõidutavad kaadriväliselt Elar Vahterit, keda nad stsenaariumi põhjal tegelikult taga ajavad. Ajaloo tarbeks teeb neist pilti produtsent Helen Solovjev. Foto: Marianne Loorents

Pariisi küla lähistel toimuvad filmivõtted, üles võetud kaadrid lisatakse oktoobris Rakvere teatris esietenduvale lavastusele “Suvitusromaan”.

Klassikalisest suvitamisest ja romaanist näib asi kaugel olevat: Tarvo Sõmeri ja noore näitleja Rainer Elhi kehastatavad tegelaskujud ajasid ATV-ga taga Elar Vahteri mängitavat persooni, oli püssipauke ja kukkumisi.

“Nii palju saan öelda, et selles tükis on seitse tegelast, kellest üks jääb lõpuks ellu,” rääkis lavastaja Aare Toikka. “See ei ole klassikaline vestern, oma filosoofiline taust on ka, aga möllu ja madinat on palju. Toimub inimjaht, kuigi asi algab peale väga rahulikult: noor kirjanik Ervin satub suvitama ühte Virumaa turismitallu.”

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles