Siret Kotka on valmis asuma Väike-Maarja vallavanemaks

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Siret Kotka on sobiva valimistulemuse korral valmis asuma Väike-Maarja vallavanemaks.
Siret Kotka on sobiva valimistulemuse korral valmis asuma Väike-Maarja vallavanemaks. Foto: Tairo Lutter

Kohalike omavalitsuste valimistel on keskerakonna Väike-Maarja vallavanema kandidaat riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Siret Kotka ja vallavolikogu esimehe kandidaat kohalik suurpõllumees Hans Kruusamägi, edastas keskerakonna pressiteenistus.

Vallavanema kandidaadi Siret Kotka sõnul on ta otsustanud kandideerida oma koduvallas, sest kohaliku elanikuna on ta väga hästi kursis Väike-Maarja peamiste murede ja vajadustega ning toetanud järjepidevalt piirkonna arengut. "Riigikogu saadikuna on minu üheks prioriteediks alati olnud Väike-Maarja valla arengusse panustamine – olgu selleks näiteks Simunasse või Väike-Maarjast Müürikule rajatud kergliiklusteed. On heameel, et praeguste arengute kohaselt on suur tõenäosus, et järgmisel aastal saab ehitada ka Müürikult Triigini kergliiklustee, mida kohalikud elanikud väga ootavad," rääkis Kotka.

Siret Kotka sõnul seisab ta Väike-Maarjas selle eest, et valla eakatel oleks võimalik tasuta ujumas käia, ja eakate heaolu parandamiseks tuleb ehitada valda uus eakate teenindusmaja. Olulise otsusena nimetas Kotka ka koostöös riigiga lasteaia kohatasu kaotamise. "Kõigile lastele peab olema tagatud võrdne ligipääs haridusele ning selle kõrval, et meil on tasuta kooliharidus, tuleks vaadata lapse haridusteed alates lasteaiast. Lasteaia kohatasu kaotamisega on võimalik peredel säästa arvestatav summa, mis annab peredele suurema kindlustunde," lisas Kotka.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles