Väikelinnadesse ja asulatesse paigutatakse pakimajakesed

BNS
Copy
Smartposti pakimajake.
Smartposti pakimajake. Foto: Itella SmartPOST

Smartpost Itella laiendab pakiveoteenust ja paigaldab pakimajakesed väiksematesse linnadesse ning asulatesse üle Eesti.

Esimesed uued pakimajakesed avati Abja-Paluojas, Karksi-Nuias, Loksal ja Paides. Lähiajal plaanib Smartpost Itella lisada veel ligi paarkümmend pakimajakest, teatas ettevõte.

Smartpost Itella pakiveoteenuste direktori Rauno Parrase sõnul on pakimajakeste katseperiood olnud väga edukas ning uudsed pakimajakesed hästi vastu võetud.

“Pakimajake on hea lahendus just väiksemates paikades, kus on keeruline leida sobilikke siseruume Smartposti pakiautomaatidele, kuid samas on pakiveo järele nõudlus olemas. Meie pakimajakesi on võimalik paigaldada sisuliselt igale poole, kuid iseäranis hästi õigustavad need end väikelinnades. Eelmise aasta lõpus Türil, Paides ja Kosel avatud pakimajakesed on hästi vastu võetud,” märkis Parras pressiteates.

Smartpost Itella pakiveoteenuste direktor rõhutas, et uute asukohtade valimisel arvestatakse nii klientide soove ja tagasisidet kui ka inimeste igapäevaseid liikumistrajektoore, et optimeerida Smartposti automaatide koormust ning võimaldada kiiremat pakkide väljastust.

“Viimane aasta ja koroonapandeemia on näidanud, et lisaks kiirele ja usaldusväärsele pakiveoteenusele soovitakse üha enam pakke tellida enda kodu lähedasse või liikumistrajektooril olevasse pakiautomaati,” märkis ta.

Tagasi üles