T, 30.05.2023

Kunagine kommipood muutub tuleval aastal lasteaiaks

Toomas Herm
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Kui lapsed sellesse majja lasteaeda lähevad, siis nii mõnigi vanaema või vanaisa pajatab lugusid, kuidas nad ise nooruses sealt Komeedi kommi või Eskimo jäätist ostsid.
Kui lapsed sellesse majja lasteaeda lähevad, siis nii mõnigi vanaema või vanaisa pajatab lugusid, kuidas nad ise nooruses sealt Komeedi kommi või Eskimo jäätist ostsid. Foto: Marianne Loorents

Rakveres Tartu ja Mäe tänava nurgal olnud majas, milles juba nõukaajal oli kauplus Palermo, kuid mis viimasel ajal tühjana konutas, hakkab kavandatu kohaselt uuest aastast tegutsema lasteaed.

Hoone ostis ära MTÜ Rakvere Vabakooli Selts, mis haldab linnas Waldorfi kooli ja lasteaeda. Ühingu juhatuse liige Paul Priks rääkis, et praegu toimivas lasteaias Vallikraavi tänaval on 30 poisipõnni ja plikatirtsu. See on sealsete ruumide mahutavuse lagi. Et järjest enam laekub lapsevanematelt sooviavaldusi oma järglasi just nende lasteaeda panna, otsustati leida lasteaiale uued ruumid.

Priks selgitas, et Tartu tänava maja ostu puhul ei ole tegemist mingi äriühingu äriplaaniga, vaid see on kooskõlas lapsevanemate soovidega. Priksi sõnul koosnebki MTÜ lapsevanematest, liikmeid on üle 60.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles