Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Naiskodukaitse öörännakul selguvad säravaimad juhid

Võistluse peakohtunik on naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver. FOTO: Kristel Kitsing

Väike-Maarjast alustab täna videvikus 22-kilomeetrist öörännakut pea 40 naiskodukaitse juhti üle Eesti, et end keerulistes oludes proovile panna ja selgitada välja parimad.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaise Anneli Mikiveri sõnul toimub selline ettevõtmine Viru ringkonna eestvedamisel teist korda ning ees on ootamas uus öö, uus rada ja uued katsumused. "Ülesanded puudutavad naiskodukaitse baasväljaõppel õpitut, samas on ka üldharivat silmaringi laiendavaid ja käteosavust nõudvaid ülesandeid ning loomulikult on mõni ka lihtsalt vürtsikalt lõbus," rääkis võistluse peakohtunik, naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver.

Kui mitu erinevat patrullvõistlust, koormusmatka jne on suunatud eelkõige tegevliikmetele, siis öörännak on organisatsiooni juhtide proovilepanek. "Igas öös on tähed, isegi pilves ilmaga," lausus Mikiver, viidates tänavustele auhinnakarikatele. Peakorraldajal oli varem olnud plaanis ka üllatusi. "See praegune segane aeg seab omad piirid, seega üllatused tulevad kahe aasta pärast, kui taaskohtume öörännakul," lubas Mikiver.

Tagasi üles
Back