SK Caaro maadlusnoored käisid Kreekas treenimas

Noored matimehed said iidsel olümpiaväljakul ka mõned maadlusvõtted sooritada. FOTO: Marger Pormann

Caaro SK maadlusklubi, mis tegutseb Kadrinas, Haljalas ja Sõmerul, pakkus oma noortele võimalust viibida augustis kümme päeva Kreekas treeninglaagris. Asi sai alguse kontaktidest, mis klubi treeneril Marger Pormannil tekkisid Euroopa meistrivõistluste käigus, ja avanenud võimalust ei tahetud raisku lasta.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Juhendajate Valeri ja Marger Pormanni eestvõttel õnnestus kaheksal noorel maadlejal koos Kreeka ja Moldova omaealiste koondisega harjutada. Kindlasti saadi enne Eesti meistrivõistlusi ja sellenädalast võistlusreisi Vilniusse vajalik kogemus. Eesti esivõistlustel esinesid SK Caaro liikmed edukalt, saavutades mitu auhinnalist kohta ja olles naistemaadluses klubidest kolmandal kohal.

Kreeka laager lisas osalejatele eneseusku ja aitas jõuda äratundmisele, et teiste riikide koondislased ei ole mingid imetegijad, vaid samasugused tegelased nagu nad ise. Tüdrukute treeningukaaslased olid võibolla veidi kogenumad ja tugevamad, aga hea treeningu said kindlasti kõik kaasas olnud. Kohaneti ka esialgu harjumatuna tundunud temperamendiga – tants, laul ja naer saatsid kõiki laagripäevi.

01.09.2021 03.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto