Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Korteriühistute liit valib parimaid ühistuid ja nende juhte

Mullu ilusaima koduümbruse eest tiitliga pärjatud Rakvere korteriühistu Mulla 7. Maja esiuks. FOTO: Eesti Korteriühistute Liit

Eesti Korteriühistute Liit kutsub kõiki ühistuid saatma kandideerimistaotlusi koos fotodega hiljemalt 13. septembriks. Konkursil saab kandideerida kolmes kategoorias: "Edukaim renoveerimisprojekt", "Ilusaim koduümbrus" ja "Parim korteriühistu juht."

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eelmisel aastal tuli tiitel "Ilus koduümbrus 2020" Mulla 7 ühistule Rakveres. "See 1974. aastal ehitatud maja on teinud renoveerimisega läbi uuestisünni. Erilist tähelepanu väärib maja ümber kujundatud park," lausus Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liige Urmas Mardi toona.

Mardi sõnul väärivad tublid ühistud ja nende juhid rohkem tunnustust. "Sellepärast andke palun toredatest ja tegusatest inimestest ning ühistutest teada," ütles Mardi ja lisas, et aastate jooksul auhinnatud ühistujuhtide seas on väga erinevaid inimesi. "On neid, kes hoidnud maja veerand sajandit võlgadest vabana, aga ka noori inimesi ühistu eesotsas, keda majarahvas kogu südamest kiidab," tõi ta esile.

Tagasi üles
Back