P, 25.09.2022

Tunnistaja hinnangul käitus Andres Jaadla provokatiivselt

Toomas Herm
, ajakirjanik
Tunnistaja hinnangul käitus Andres Jaadla provokatiivselt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakvere linnavoliniku Allan Jaakuse (vasakul) ja abilinnapea Andres Jaadla (keskel) ilmumine Lääne-Viru maakonnakeskuses korraldatud avalikule kõnekoosolekule riigikogulase Anti Poolametsaga (paremal) päädis sõnasõja ja mõlema külalise minema saatmisega.
Rakvere linnavoliniku Allan Jaakuse (vasakul) ja abilinnapea Andres Jaadla (keskel) ilmumine Lääne-Viru maakonnakeskuses korraldatud avalikule kõnekoosolekule riigikogulase Anti Poolametsaga (paremal) päädis sõnasõja ja mõlema külalise minema saatmisega. Foto: Erakogu

Poole tunni pärast politseisse ülekuulamisele minev Marek Treiman ütles, et oli kõnesoleval EKRE koosolekul, kus Andres Jaadla käitus provokatiivselt.

Treimani sõnul tuli Andres Jaadla koos teise mehega (Allan Jaakus – toim) kohe tema järel koosolekule. Abilinnapea oli vaevalt saanud üle uksepaku, kui olevat pistnud räuskama, et Poolamets on tema kohta laimu levitanud. "Tuli koosolekut rikkuma," sõnas Treiman ja selgitas, miks ta nii arvab. "Ütles, et ta kavatseb ka järgmistele koosolekutele tulla," lausus Treiman, kelle hinnangul oli Jaadla külastus ettekavatsetud.

Küsimusele rüselemisest vastas Treiman, et ukse juures mingi tegevus käis, kuid see oli pigem seotud uksega. Jaadla olevat soovinud seda kinni panna. Kui Jaadla trepist alla läks, olevat ta Teimani sõnul öelnud: "Ma ütlen, et sa lükkasid mind."

Märksõnad
Tagasi üles