Õpihuvilaagris "Rakett69" ehitati raketti ja tehti pauku

Näpi koolis kogunesid sealse kooli 3.–6. klassi teadushuvilised õpilased, kes said õpihuvilaagris "Rakett69" uusi teadmisi maailmas toimuva kohta. FOTO: Andres Lillemägi

Sel nädalavahetusel kogunesid Näpi kooli sealsed 3.–6. klassi teadushuvilised õpilased, kes said õpihuvilaagris "Rakett69" uusi teadmisi maailmas toimuva kohta. Osalejaid oli mujaltki.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Laagri eestvedaja, Näpi kooli õpetaja Andres Lillemägi sõnas, et Ahhaa teaduslaager tundus ahvatlev, kui ta kuulis, kuidas "Ringvaates" selle programmi tutvustati. "Guugeldasin ja esitasin avalduse laagri korraldamiseks Näpi koolis, ise kartsin, et see laager pole meie õpilaste jaoks, aga julge hundi rind on rasvane," rääkis Lillemägi murest, et tavapärased ülesanded võivad osutuda erivajadustega lastele liiga keeruliseks.

"Algul oli suhteliselt kurb tuju, sest ülesanded tundusid nende jaoks ikkagi rasked. Töö käigus tegin mõned ülesanded kergemaks," jätkas ta ja lisas, et juhendajatele toimusid suvel kahepäevased koolitused, mille käigus valmistati nad ette laagri korraldamiseks.

18.09.2021 22.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto