P, 3.07.2022

Rohuaia lasteaia kaks projekti jõudsid edulugude konkursi finaali

Eva Samolberg-Palmi
, peatoimetaja
Rohuaia lasteaia kaks projekti jõudsid edulugude konkursi finaali
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rohuaia lasteaed.
Rohuaia lasteaed. Foto: Meelis Meilbaum

Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool edulugude konkursi "Õppimine on põnev!" komisjon on 103 eduloost välja valinud 12 nominenti neljas kategoorias. Lääne-Virumaad esindab konkursil Rohuaia lasteaed kahe projektiga: "Oksast onnini" ja "Kuhu kõik mänguasjad kadusid?".  Laureaadid selguvad hariduskonverentsil "Ennast juhtiv väärtust loov noor ei ole imeloom!" 4. novembril veebi vahendusel.

Ettevõtliku Kooli arendusjuhi Heidi Uustalu sõnul on märkamine ja tunnustamine äärmiselt oluline. "See on suur kiitus meie kõikidele haridusasutustele, õpetajatele, lapsevanematele ja noortele, kes õppetöö käigus või ka sellevälisel ajal viivad ellu märkimisväärseid algatusi, mis edendavad meie kõigi ettevõtlikkust," lisas Uustalu. 

Ettevõtliku Kooli üleeestiline koordinaator Piret Torm-Mirontšik tõi esile, et paljudes esitatud projektides mängisid noored olulist rolli. "Mitmetes lugudes olid noored just need, kes mõtlesid tegevused ise välja ja viisid ka ellu. Väga hea oli näha, et tegevused olid elulised ja et pea alati oli loodud ka tugev seos koolis õpitavaga," selgitas Torm-Mirontšik.

Märksõnad
Tagasi üles