P, 7.08.2022

Galerii ⟩ Rakveres korraldati heategev jooks

Rakveres korraldati heategev jooks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Rakveres korraldati järjekorras 16. heategevuslik teatejooks, kus 5.–9. klasside õpilased läbisid kuni 400 meetri pikkuseid distantse. Jooksu avas Rakvere linnapea Triin Varek, soojenduse tegi triatleet Kaidi Kivioja.

Teatejooks toimub üle Eesti hajutatult 28 staadionil ja pargis. Ettevõtmisega saab Eestis alguse üleeuroopaline spordinädal.

Teatejooksud toimuvad igas maakonnas ning seda suures osas tänu kohalike eestvedajate, õpetajate ja koolijuhtide jõupingutustele. Aastatega on teatejooks kasvanud Eesti suurimaks koolinoorte spordiürituseks.

"Meie eesmärk on pakkuda noortele võimalust tunda rõõmu sõprade ja klassikaaslastega koos liikumisest ning populariseerida sportlikke eluviise," ütles teatejooksu eestvedaja Erik Pallase.

23.–30. septembrini toimuvaks spordinädalaks on registreeritud üle 1000 ürituse. Tänavu on spordinädala patroonid, liikuma innustajad ja eeskujud alpinist Krisli Melesk, EOK sportlaskomisjoni liige ja äsja karjääri lõpetanud kiiruisutaja Saskia Alusalu, teleajakirjanikud Hannes Hermaküla, Keili Sükijainen, Reet Linna, muusikud Artjom Savitski ja Inger ning TalTechi rektor Tiit Land.

Märksõnad
Tagasi üles