E, 29.05.2023

Spordinädal tõi Rakvere tänavad liikuvaid noori täis

Tauno Tihti
Facebook Twitter
Comments
Kolmanda klassi orienteerujad on jõudnud Rahvaaia mänguväljakule, kus möllu jätkus kauemaks.
Kolmanda klassi orienteerujad on jõudnud Rahvaaia mänguväljakule, kus möllu jätkus kauemaks. Foto: Ain Liiva

Rakvere reaalgümnaasiumi noored orienteerujad lõid oma vilka askeldamisega linna kihama. Kolmeliikmelisi kaarti uurivaid kooslusi jätkus Palermost Moonakülani.

Eesti Olümpiakomitee ja ühenduse Sport Kõigile korraldatav üleeestiline spordinädal kannab käesoleval aastal seitsmendat järjekorranumbrit. Lasteasutused on liikumise propageerimise lahendanud enda parema äratundmise järgi, näiteks Rakvere reaalgümnaasium korraldas kolmapäeval ülekoolilise linnaorienteerumise. Kuna osalesid kõik kooli õpilased, panid umbes 900 eri kiirusel mööda linna ringi traavivat last-noort nii mõnegi linnakodaniku üllatusest silmi hõõruma.

Kuni neljanda klassini toimetas oma õpilastega koos klassijuhataja ja seda väiksematele mõeldud rajal eakohaste ja põnevate, kohati ka naljakate ülesannetega. Seetõttu jõudsid teatri ees koos kaduviku meestega klassipildile nii mõnedki teatris juba hommikupoolikul tööl olnud tegelased, kelle lapsed majast leidsid. Näiteks lavamehed ja direktor Velvo Väli olid sellise lõbusa vahepalaga heal meelel nõus.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles