Rakvere linnapeakandidaadid raamatukogu juurdeehitist ette ei näe

Veiki Ojaperv
, Tegevtoimetaja
Copy
Linnapeakandidaatide debatil osalesid (vasakult) roheliste linnapeakandidaat Mart Viisitamm, Isamaa esinumber Mihkel Juhkami, Rainer Miltop (Eesti 200), valimisliidu Rakvere Heaks esinumber Andres Jaadla, sotsiaaldemokraat Laila Talunik, reformierakonna kandidaat Liivika Toming, keskerakondlane Triin Varek ja Anti Poolamets (EKRE).
Linnapeakandidaatide debatil osalesid (vasakult) roheliste linnapeakandidaat Mart Viisitamm, Isamaa esinumber Mihkel Juhkami, Rainer Miltop (Eesti 200), valimisliidu Rakvere Heaks esinumber Andres Jaadla, sotsiaaldemokraat Laila Talunik, reformierakonna kandidaat Liivika Toming, keskerakondlane Triin Varek ja Anti Poolamets (EKRE). Foto: Marianne Loorents

Täna toimub Rakveres linnapeakandidaatide debatt. Pea kõik linnapeakandidaadid räägivad, et raamatukogu juurdeehitust korraldama ei peaks, vaid ruumide osas peaks kokkuleppele jõudma eraettevõtjatega, täpsemalt Oleg Grossiga, kes arendab Rakvere kesklinnas keskust.

Küsimus debatil puudutas juurdeehitusi Rakvere linnas järgmise valimistsükli jooksul.

EKRE linnapeakandidaat Anti Poolamets ütles, et betooni pole kunagi piisavalt, aga vahendeid selleks napib. "Tegelema peaks praktiliste asjadega, näiteks teetöödega, ning Pikale tänavale peaks elu tooma," sõnas Poolamets ja lisas, et EKRE-l on plaanis ka turuhoonele uus elu sisse puhuda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles