R, 2.12.2022

Rakvere avatud noortekeskuses algavad vestlusõhtud terapeudiga

Piret Saul-Gorodilov
Rakvere avatud noortekeskuses algavad vestlusõhtud terapeudiga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
RANK-i projektijuht-noorsootöötaja Angela Tikoft (vasakult), noorsootöötajad Viktoria Musakko ja Jolanda Pikerpõld ootavad noori vestlusõhtutele, kus saab ühtlasi lihtsalt kuulaja rollis osaleda.
RANK-i projektijuht-noorsootöötaja Angela Tikoft (vasakult), noorsootöötajad Viktoria Musakko ja Jolanda Pikerpõld ootavad noori vestlusõhtutele, kus saab ühtlasi lihtsalt kuulaja rollis osaleda. Foto: Jolanda Pikerpõld

Füüsilise tervise eest hoolitsemine on kuidagi iseenesestmõistetav, aga vaimne tervis on jäänud igaühe enda mureks. Paljud hädad saavad alguse hoopis sügavalt inimese sisemusest ja ei maksa arvata, et lastele ja noortele pole veel kogunenud nii palju elutaaka, et see võiks mõjutada nende üldist seisundit.

Rakvere avatud noortekeskuses (RANK) algavad vestlusõhtud noortele, kuhu psühholoog Kristiina Isand-Savinski ootab noori vestlema, kuulama ja oma mõtteid jagama.

RANK-i projektijuht-noorsootöötaja Angela Tikoft rääkis, et vestlusõhtud toimuvad neljal korral ja esimene kohtumine on kolmapäeval, 20. oktoobril. Järgmised vestlusõhtud on kavas 10. novembril, 1. ja 15. detsembril. Kohtumised on korraldatud kahes vanuserühmas ning 7–11-aastased, kellega Kristiina Isand-Savinski suhtleb pisut mängulisemalt, on oodatud kell 16. Üle 12-aastaseid noori oodatakse kell 17.

Märksõnad
Tagasi üles