R, 27.01.2023

Rakvere polikliiniku ostab Marti Kuusik

Täiendatud Marti Kuusiku kommentaariga
Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Rakvere polikliiniku ostab Marti Kuusik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Praeguse polikliiniku lähistele on kerkimas uusi hooneid ja seal on remonditud tänavaid, mis teevad piirkonna kinnisvarainvestoritele atraktiivseks.
Praeguse polikliiniku lähistele on kerkimas uusi hooneid ja seal on remonditud tänavaid, mis teevad piirkonna kinnisvarainvestoritele atraktiivseks. Foto: Marianne Loorents

Rakvere haigla otsustas müüa Rakvere polikliiniku koos selle juurde kuuluva kinnistuga osaühingule Aa Aiapostid, mille üheks osanikuks on tuntud poliitik ja ettevõtja Marti Kuusik, kes kinnitas, et äriplaan näeb ette tervisemajana jätkamist.

"Haigla on meditsiiniasutus ja meie ülesanne pole tegeleda kinnisvaraga," põhjendas Rakvere haigla juhataja Ain Suurkaev otsust polikliinik maha müüa. "Me ise kasutame seal praegu kahte ruumi ja röntgenikabinetti. Ülejäänud pindadel tegutsevad rentnikud, kes küll on meditsiini valdkonnaga seotud."

Polikliinikuhoone ja selle juurde kuuluv kinnistu pandi kirjalikule enampakkumisele alghinnaga 320 000 eurot. "Tehingu hind on oluliselt kõrgem alghinnast ja kaasame ka võõrkapitali," täpsustas Marti Kuusik.

Märksõnad
Tagasi üles