Ainult unistus lauldi säravaks tõelisuseks

Noore arhitekti Ain Velleti (Markus Nõlvak) ja müüjanna Irma Illaku (Pille Riin Erikson) armastuse teele veeretab saatus mõnegi takistuse. FOTO: Piret Pihel

Mida kinkida endale sünnipäevaks, et sellest oleks rõõmu paljudel? Muidugi operett! Lehtse Kammerkoor kutsus appi lauluinimestest sõbrad ja tuttavad, et tuua lavale Boris Kõrveri “Ainult unistus”.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kolm ja pool tundi “Ainult unistust”, millega Lehtse Kammerkoor tähistas 40. sünnipäeva, möödus kui linnutiivul. Kolmevaatuselise opereti laulu- ja tantsunumbreid saatnud südamlikud aplausid lisasid õhtule nii pikkust kui ka pidulikkust. Laval sädeles ehe mängurõõm ning laulud paitasid ka teravaimat kõrva.

Muusikalavastusega ümmarguste sünnipäevade tähistamine on Lehtse Kammerkoori traditsioon. Nii on lavale jõudnud Karl August Hermanni lauleldus “Uku ja Vanemuine”, Urmas Sisaski lasteooper “Kuri kuningatütar”, Richard Rodgersi ja Oscar Hammersteini muusikal “Oklahoma”, Jara Beneši operett “Haljal aasal” ja Stephen Schwartzi muusikal “Pagariproua”.

15.10.2021 19.10.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto