R, 2.06.2023

Kampaaniatelkidesse on kogunenud raskekahurvägi, kingitusi jagavad linnapeakandidaadid ise

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Tänane nännisaak. Mõnele vidinale ei oska isegi otstarvet pakkuda.
Tänane nännisaak. Mõnele vidinale ei oska isegi otstarvet pakkuda. Foto: Aivar Ojaperv

Pooletunnise ringkäigu järel Rakvere kesklinnas on mul nüüd pool kilo suhkrut, linnapeakandidaadi pildiga kõrvitsakompott, mõõdulint, sinine õhupall, hulk pastakaid, harilik pliiats, värvilised pliiatsid, helkurid, kaks toosi tikke, maiustusi ja mitu sellist vidinat, mille otstarvet ma hetkel öelda ei oska. Kahju, et kartulid otsa said.

Sotsiaaldemokraadid olid oma kampaaniatelgi püstitanud Rakvere Keskväljakule, kust tuul seda küll minema viia tahtis. Keskerakond ja EKRE olid sõbralikult kõrvuti Turu kaubamaja ees. Otse üle tee seiras neid valimisliidu Rakvere Heaks esinumbri Andres Jaadla plakat, tähistamaks sissepääsu selle ühenduse kontorisse, kust kostis muusikat.

Jaadla ise koos paari võitluskaaslasega jagas mini-Rimi kõrval suhkrut ("Kahjuks on kartulid juba otsa saanud!"). Kollastes särkides reformierakondlastel ei paistnud katusealust olevat, kuid selle eest olid nad linna vahel ise nähtavad eesotsas esinumbri Liivika Tominguga. Kui silm ei petnud, vilksatas korraks ka Eesti 200 esinumber Rainer Miltop. Näha ei olnud Isamaad ega rohelisi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles